I - V 7.00 - 19.00
VI 8.00 - 14.00
VII Nedirbame

Registruotis pas gydytoją


  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

Apie mus

                                                                 

 

  

Sveikata dar ne viskas, bet viskas be sveikatos yra niekas. 
         A. Schopenhauer

 

 UAB Šeimos klinika „HIPERIKA“ įkurta 2006 m. rugsėjo 27 d. Utenoje. Veiklą pradėjo 2012 m. lapkričio 30 d. Klinikoje susibūrusi profesionalių gydytojų komanda siekia kelti sveikatos priežiūros paslaugų kokybės lygį regione ir užtikrinti pavyzdingą sveikatos priežiūrą rajono gyventojams.


UAB Šeimos klinika „HIPERIKA“ – tai gydymo įstaiga, kurios veiklą klinikos personalas grindžia svarbiausiais pirminės sveikatos priežiūros veiklos principais: prieinamumu, kompetencija, veiksmingumu, tęstinumu, saugumu. Siekiame, kad kiekvienas lankytojas, apsilankęs klinikoje liktų patenkintas, suprastas, išsiaiškinęs bei išsprendęs jį kamuojančią problemą.

 

Mūsų klinikos gydytojai ir specialistai padės sutaupyti jūsų laiką ir pasiūlys kokybiškas paslaugas jums patogiausiu metu.

     Esant būtinybei, pacientai iš „Hiperikos“ siunčiami konsultacijai į Vilnių pas Profesorių Virginijų Šapoką (VU MF vidaus ligų, šeimos medicinos ir onkologijos klinikos vadovas, VUL Santariškių klinikos Vidaus ligų centro direktorius).

 

     Echoskopijos atliekamos naujausiu, moderniu echoskopu. Pacientai priimami ir be siuntimų.
     Jau pradėjo dirbti ir antrasis odontologinis kabinetas, todėl galime suteikti pacientams ir ekstra pagalbą. Dirbame ir šeštadieniais.
     Registruojami pacientai dantų protezavimui pas  gydytojas-odontologes, atvykstančias iš Vilniaus- J.Arbačiauskaitę ir R.Bartlingaitę.

    Klinikoje atliekamos kineziterapijos ir masažo paslaugos.

    Gruodžio mėnesį burnos higiena tik 25 eurai!

 

Informacija

 

 

Kviečiame atvykti pasiskiepyti nuo gripo! Rizikos grupėms priklausančius savo pacientus skiepijame nemokamai.

 

Į Šeimos kliniką „Hiperika“ (Aukštakalnio g. 5, Utena) atvykstantys gydytojai:

     Gruodžio 5-ąją kraujagyslių chirurgas Arminas Skrebūnas (Vilniaus Universiteto ligoninės Santariškių klinikos) konsultuoja dėl kojų skausmų (ypač einant), tinimo, sunkumo, venų išsiplėtimo, venų uždegimo ir trombozės, negyjančių trofinių opų, dėl žarnyno kraujotakos sutrikimo, dėl pilvinės aortos išsiplėtimo, atlieka ir įvertina diagnostinius ultragarsinius kraujagyslių tyrimus, taiko įvairius gydymo metodus.
     Gruodžio 9- ąją dieną
akių gydytoja Irena Laurinavičienė (Baltijos Amerikos klinika) diagnozuoja įvairias akių ligas, taiko gydymo metodus, konsultuoja dėl regėjimo sutrikimų, parenka akinius, kontaktinius lęšius.
    Gruodžio 11, 21-ąją
dieną neurologas, reabilitologas, manualinės terapijos specialistas Laimutis Juozas Kacienas (Vilniaus Medicinos ir Diagnostikos centras) –  gydytojas neurologas diagnozuoja ir gydo įvairias neurologines ligas, stuburo patologiją, galvos skausmus. Konsultuoja kaip fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas , sergantiems stuburo ligomis gydymui taiko manualinę terapiją.
     Gruodžio 12-ąją dieną
 otorinolaringologas (LOR), medicinos mokslų daktaras Darius Rauba (Baltijos Amerikos klinika), kurio darbo sritis- nosies ir prienosinių ančių ligų medikamentinis ir chirurginis gydymas, nosies išorinių defektų, iškrypimų korekcija, taip pat ausų, ryklės ir gerklų ligos. Atlieka endoskopinius tyrimus.
     Gruodžio 12 -ąją dieną
akušeris-ginekologas Tomas Lūža (Vilniaus miesto klinikinė ligoninė, Vaisingumo klinika, VU dėstytojas) diagnozuoja ir gydo ginekologines ligas,  konsultuoja kontracepcijos ir nevaisingumo klausimais, taiko konservatyvų gydymą, atlieka visas ginekologines operacijas. Gydytojas diagnozuoja ankstyvą nėštumą, konsultuoja ir prižiūri moteris ne tik nėštumo, bet ir gimdymo metu bei pogimdyminiu laikotarpiu.
     Gruodžio 18-ąją dieną vaikų ir suaugusiųjų gydytoja- otorinolaringologė Ugnė Žalnoraitė (VU Santariškių klinikos)
konsultuoja ir endoskopuoja dėl ausų, nosies, ryklės ligų.
     Gruodžio 7, 14, 21, 28-ąją dieną gydytojas- abdominalinis chirurgas, urologas, echoskopuotojas Raimundas Leipus atlieka vidaus organų, skydliaukės, kojų venų, arterijų, krūtų ir kt. echoskopijas, konsultuoja dėl įvairių urologinių sutrikimų.
     Gruodžio 1, 3, 8, 10, 15, 17, 22, 29, 31 gyd. akušerė - ginekologė Birutė Blažienė diagnozuoja ir gydo ginekologines ligas (endometriozę, gimdos miomas, kiaušidžių cistas, mėnesinių sutrikimus ir kt.), gimdos kaklelio patologiją, lytiniu būdu plintančias ligas (sifilį, chlamidiozę, gonorėją, trichomonozę, kandidamikozę ir kt.), konsultuoja kontracepcijos ir nevaisingumo, menopauzės klausimais, diagnozuoja ankstyvą nėštumą, konsultuoja ir prižiūri nėščias moteris, seka vaisiaus vystymąsi ir augimą, atlieka ginekologinę ir akušerinę echoskopiją.
     Gydytoja psichiatrė J.Didžiokienė pacientus priima gruodžio 2, 3, 9, 10, 16, 17, 23, 30, 31 dienomis.
     Medicinos psichologė I.Jackevičienė pacientus priima gruodžio 7, 14, 21, 28 dienomis.

  

Veikla

  

 

 

 

 

 

Partneriai

          

                   

                       

                                                                                                                                                                                                              

        


       

  


Įveskite savo vardą ir pavardę:

Įveskite telefono numerį


(pvz:861234567)

Pasirinkite šeimos gydytoją:Patikrinkite ar teisingi duomenys


Vardas, Pavarde:
Tel. numeris:
Šeimos gydytojas:
Pasirinkta diena: