I - V 7.00 - 19.00
VI 8.00 - 14.00
VII Nedirbame

Registruotis pas gydytoją


  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

Apie mus

                                                                 

 

  

Sveikata dar ne viskas, bet viskas be sveikatos yra niekas. 
         A. Schopenhauer

 

 UAB Šeimos klinika „HIPERIKA“ įkurta 2006 m. rugsėjo 27 d. Utenoje. Veiklą pradėjo 2012 m. lapkričio 30 d. Klinikoje susibūrusi profesionalių gydytojų komanda siekia kelti sveikatos priežiūros paslaugų kokybės lygį regione ir užtikrinti pavyzdingą sveikatos priežiūrą rajono gyventojams.


UAB Šeimos klinika „HIPERIKA“ – tai gydymo įstaiga, kurios veiklą klinikos personalas grindžia svarbiausiais pirminės sveikatos priežiūros veiklos principais: prieinamumu, kompetencija, veiksmingumu, tęstinumu, saugumu. Siekiame, kad kiekvienas lankytojas, apsilankęs klinikoje liktų patenkintas, suprastas, išsiaiškinęs bei išsprendęs jį kamuojančią problemą.

 

Mūsų klinikos gydytojai ir specialistai padės sutaupyti jūsų laiką ir pasiūlys kokybiškas paslaugas jums patogiausiu metu.

     Esant būtinybei, pacientai iš „Hiperikos“ siunčiami konsultacijai į Vilnių pas Profesorių Virginijų Šapoką (VU MF vidaus ligų, šeimos medicinos ir onkologijos klinikos vadovas, VUL Santariškių klinikos Vidaus ligų centro direktorius).

 

     Echoskopijos atliekamos naujausiu, moderniu echoskopu. Pacientai priimami ir be siuntimų.
     Jau pradėjo dirbti ir antrasis odontologinis kabinetas, todėl galime suteikti pacientams ir ekstra pagalbą. Dirbame ir šeštadieniais.
     Registruojami pacientai dantų protezavimui pas  gydytojas-odontologes, atvykstančias iš Vilniaus- J.Arbačiauskaitę ir R.Bartlingaitę.

 

Informacija

 

VISĄ SPALIO MĖNESĮ BURNOS HIGIENA TIK UŽ 25 EURUS!

 

Jau pradedame skiepyti nuo gripo! Rizikos grupėms priklausančius savo pacientus skiepijame nemokamai.

 

Į Šeimos kliniką „Hiperika“ (Aukštakalnio g. 5, Utena) atvykstantys gydytojai:

      

        Spalio 10-ąją dieną vaikų ir suaugusiųjų gydytoja- otorinolaringologė Ugnė Žalnoraitė (Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikos) konsultuoja ir endoskopuoja dėl ausų, nosies, ryklės ligų.


        Spalio 10-ąją dieną neurologas, reabilitologas, manualinės terapijos specialistas Laimutis Juozas Kacienas (Vilniaus Medicinos ir Diagnostikos centras) –  gydytojas neurologas diagnozuoja ir gydo įvairias neurologines ligas, stuburo patologiją, galvos skausmus. Konsultuoja kaip fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas , segantiems stuburo ligomis gydymui taiko manualinę terapiją.

        Spalio 10-ąją kraujagyslių chirurgas Arminas Skrebūnas (Vilniaus Universiteto ligoninės Santariškių klinikos) konsultuoja dėl kojų skausmų (ypač einant), tinimo, sunkumo, venų išsiplėtimo, venų uždegimo ir trombozės, negyjančių trofinių opų, dėl žarnyno kraujotakos sutrikimo, dėl pilvinės aortos išsiplėtimo, atlieka ir įvertina diagnostinius ultragarsinius kraujagyslių tyrimus, taiko įvairius gydymo metodus.

         Spalio 5, 12, 19, 26 -ąją dieną gydytojas- abdominalinis chirurgas, urologas, echoskopuotojas Raimundas Leipus atlieka vidaus organų, skydliaukės, kojų venų, arterijų, krūtų ir kt. echoskopijas, konsultuoja dėl įvairių urologinių sutrikimų.


       Spalio 17-ąją dieną akušeris-ginekologas Tomas Lūža (Vilniaus miesto klinikinė ligoninė, Vaisingumo klinika, VU dėstytojas) diagnozuoja ir gydo ginekologines ligas,  konsultuoja kontracepcijos ir nevaisingumo klausimais, taiko konservatyvų gydymą, atlieka visas ginekologines operacijas. Gydytojas diagnozuoja ankstyvą nėštumą, konsultuoja ir prižiūri moteris ne tik nėštumo, bet ir gimdymo metu bei pogimdyminiu laikotarpiu.

       Spalio 21 -ąją dieną akių gydytoja Irena Laurinavičienė (Baltijos Amerikos klinika) diagnozuoja įvairias akių ligas, taiko gydymo metodus, konsultuoja dėl regėjimo sutrikimų, parenka akinius, kontaktinius lęšius.


       Lapkričio 14-ąją dieną  otorinolaringologas (LOR), medicinos mokslų daktaras Darius Rauba (Baltijos Amerikos klinika), kurio darbo sritis- nosies ir prienosinių ančių ligų medikamentinis ir chirurginis gydymas, nosies išorinių defektų, iškrypimų korekcija, taip pat ausų, ryklės ir gerklų ligos. Atlieka endoskopinius tyrimus.

 

Registracija tel. 8 389 72254, 8 614 10100

 

  

 

  

Veikla

  

 

 

 

 

 

Partneriai

          

                   

                       

                                                                                                                                                                                                              

        


       

  


Įveskite savo vardą ir pavardę:

Įveskite telefono numerį


(pvz:861234567)

Pasirinkite šeimos gydytoją:Patikrinkite ar teisingi duomenys


Vardas, Pavarde:
Tel. numeris:
Šeimos gydytojas:
Pasirinkta diena: