I - V 7.00 - 19.00
VI 8.00 - 14.00
VII Nedirbame

Registruotis pas gydytoją


  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

Apie mus

                                                                 

 

  

Sveikata dar ne viskas, bet viskas be sveikatos yra niekas. 
         A. Schopenhauer

 

 UAB Šeimos klinika „HIPERIKA“ įkurta 2006 m. rugsėjo 27 d. Utenoje. Veiklą pradėjo 2012 m. lapkričio 30 d. Klinikoje susibūrusi profesionalių gydytojų komanda siekia kelti sveikatos priežiūros paslaugų kokybės lygį regione ir užtikrinti pavyzdingą sveikatos priežiūrą rajono gyventojams.


UAB Šeimos klinika „HIPERIKA“ – tai gydymo įstaiga, kurios veiklą klinikos personalas grindžia svarbiausiais pirminės sveikatos priežiūros veiklos principais: prieinamumu, kompetencija, veiksmingumu, tęstinumu, saugumu. Siekiame, kad kiekvienas lankytojas, apsilankęs klinikoje liktų patenkintas, suprastas, išsiaiškinęs bei išsprendęs jį kamuojančią problemą.

 

Mūsų klinikos gydytojai ir specialistai padės sutaupyti jūsų laiką ir pasiūlys kokybiškas paslaugas jums patogiausiu metu. Šeimos gydytojo paslaugos nemokamos, gydytojai specialistai su siuntimais priima nemokamai.

     Esant būtinybei, pacientai iš „Hiperikos“ siunčiami konsultacijai į Vilnių pas Profesorių Virginijų Šapoką (VU MF vidaus ligų, šeimos medicinos ir onkologijos klinikos vadovas, VUL Santariškių klinikos Vidaus ligų centro direktorius).

      Echoskopijos atliekamos naujausiu, moderniu echoskopu. Pacientai priimami ir be siuntimų.


     Jau pradėjo dirbti ir antrasis odontologinis kabinetas, todėl galime suteikti pacientams ir ekstra pagalbą. Dirbame ir šeštadieniais.

     Nuo liepos mėnesio pradeda dirbti nauja dantų protezuotoja. Teritorinė ligonių kasa apmoka už dantų protezavimo paslaugas.
    

    Klinikoje atliekamos kineziterapijos ir masažo paslaugos, kurias atlieka patyręs kineziterapeutas, masažuotojas  Saulius Gobužas.

 

Informacija

 

Į Šeimos kliniką „Hiperika“ (Aukštakalnio g. 5, Utena) atvykstantys gydytojai:

        Liepos 30 -ąją kardiologė GRAŽINA MATULIENĖ  konsultuoja  pacientus dėl įvairių širdies ligų, atlieka  echoskopijas, skiria gydymą ir išrašo kompensuojamus vaistus.
        Rugpjūčio 2, 4, 9, 11, 16, 18, 23, 25, 30- ąją dienomis  gyd. akušerė - ginekologė BIRUTĖ BLAŽIENĖ diagnozuoja ir gydo ginekologines ligas, gimdos kaklelio patologiją, lytiniu būdu plintančias ligas, konsultuoja kontracepcijos ir nevaisingumo, menopauzės klausimais, diagnozuoja ankstyvą nėštumą, atlieka ginekologinę ir akušerinę echoskopiją . Gydytoja priima pacientes  ir su siuntimais.
         Rugpjūčio 17, 18, 22, 23, 25, 30
- ąją gydytojas- echoskopuotojas JURIJUS BLAKUNOVAS atlieka sąnarių ir kaulų, minkštųjų audinių, skydliaukės, kaklo smulkiųjų organų, pilvo organų echoskopijas. Pacientai priimami ir su siuntimais.
         Rugpjūčio 6-ąją kraujagyslių chirurgas ARMINAS SKREBŪNAS (Vilniaus Universiteto ligoninės Santariškių klinikos) konsultuoja dėl kojų skausmų (ypač einant), tinimo, sunkumo, venų išsiplėtimo, venų uždegimo ir trombozės, negyjančių trofinių opų, dėl žarnyno kraujotakos sutrikimo, dėl pilvinės aortos išsiplėtimo, atlieka ir įvertina diagnostinius ultragarsinius kraujagyslių tyrimus, taiko įvairius gydymo metodus.
         Rugpjūčio 1, 8, 22, 29 -ąją gydytojas- abdominalinis chirurgas, urologas, echoskopuotojas RAIMUNDAS LEIPUS atlieka vidaus organų, skydliaukės, kojų venų, arterijų, krūtų ir kt. echoskopijas, konsultuoja dėl įvairių urologinių sutrikimų. Gydytojas priima pacientus ir su siuntimais.
         Rugpjūčio 13-ąją gydytoja – endokrinologė ŽIVILĖ BUKELSKIENĖ (Vilniaus Centro poliklinika) konsultuoja pacientus dėl cukrinio diabeto, skiria gydymą, taip pat dėl skydliaukės veiklos. Atlieka skydliaukės echoskopijas. Pacientai priimami ir su siuntimais.
         Rugpjūčio 24- ąją gyd. akušerė- ginekologė ROLANDA ILGIENĖ diagnozuoja ir gydo ginekologines ligas. Gydytoja diagnozuoja ankstyvą nėštumą, konsultuoja iratlieka ginekologinę  echoskopiją. Atlieka ginekologines operacijas.
         Rugpjūčio 17, 24, 31- ąją kardiologė SAULUTĖ SAUGŪNIENĖ  konsultuoja  pacientus dėl įvairių širdies ligų, atlieka  echoskopijas, skiria gydymą ir išrašo kompensuojamus vaistus.

 

         

   Klinikoje pradeda dirbti nauja šeimos gydytoja Rimantė Mackevičiūtė. Kviečiame prisirašyti!

   

 

KVIEČIAME VISUS PACIENTUS NEMOKAMOMS ECHOSKOPIJOMS!

 


  Pakonsultavus mūsų vadybininkui ir naujai prisirašius, pacientui odontologinė konsultacija ir sudarytas gydymo planas nekainuos nė cento;
Taip pat bus suteikta 20% nuolaida mokamiems kraujo tyrimams;
Kineziterapeutas nemokamai įvertins ir pakonsultuos pacientus, turinčius problemų nugaros, pečių juostos srityje.

KLINIKOS NAUJIENA!

  

Veikla

  

 

 

 

 

 

Partneriai

          

                   

                       

                                                                                                                                                                                                              

        


       

  


Įveskite savo vardą ir pavardę:

Įveskite telefono numerį


(pvz:861234567)

Pasirinkite šeimos gydytoją:Patikrinkite ar teisingi duomenys


Vardas, Pavarde:
Tel. numeris:
Šeimos gydytojas:
Pasirinkta diena: