I - V 7.00 - 19.00
VI 8.00 - 14.00
VII Nedirbame

Registruotis pas gydytoją


  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

Apie mus

                                                                 

 

  

Sveikata dar ne viskas, bet viskas be sveikatos yra niekas. 
         A. Schopenhauer

 

 UAB Šeimos klinika „HIPERIKA“ įkurta 2006 m. rugsėjo 27 d. Utenoje. Veiklą pradėjo 2012 m. lapkričio 30 d. Klinikoje susibūrusi profesionalių gydytojų komanda siekia kelti sveikatos priežiūros paslaugų kokybės lygį regione ir užtikrinti pavyzdingą sveikatos priežiūrą rajono gyventojams.


UAB Šeimos klinika „HIPERIKA“ – tai gydymo įstaiga, kurios veiklą klinikos personalas grindžia svarbiausiais pirminės sveikatos priežiūros veiklos principais: prieinamumu, kompetencija, veiksmingumu, tęstinumu, saugumu. Siekiame, kad kiekvienas lankytojas, apsilankęs klinikoje liktų patenkintas, suprastas, išsiaiškinęs bei išsprendęs jį kamuojančią problemą.

 

Mūsų klinikos gydytojai ir specialistai padės sutaupyti jūsų laiką ir pasiūlys kokybiškas paslaugas jums patogiausiu metu. Šeimos gydytojo paslaugos nemokamos, gydytojai specialistai su siuntimais priima nemokamai.

     Esant būtinybei, pacientai iš „Hiperikos“ siunčiami konsultacijai į Vilnių pas Profesorių Virginijų Šapoką (VU MF vidaus ligų, šeimos medicinos ir onkologijos klinikos vadovas, VUL Santariškių klinikos Vidaus ligų centro direktorius).

      Echoskopijos atliekamos naujausiu, moderniu echoskopu. Pacientai priimami ir be siuntimų.


     Jau pradėjo dirbti ir antrasis odontologinis kabinetas, todėl galime suteikti pacientams ir ekstra pagalbą. Dirbame ir šeštadieniais.

   Klinikoje pradėjo dirbti patyręs odontologas- protezuotojas Nerijus Aleinikovas. Teritorinė ligonių kasa apmoka už dantų protezavimo paslaugas.
    

       Klinikoje „Hiperika“ KINEZITERAPEUTAS, MASAŽUOTOJAS SAULIUS GOBUŽAS daro  trigerinių taškų bei raumenų įtampos zonų atpalaidavimą, atliekant giliųjų audinių miofascialinį masažą. Masažo esmę sudaro audinių fibroziškumą (kietumą) sukeliančių patologinių židinių (miofascijinių trigerinių taškų) aptikimas ir šalinimas ,atpalaidavus ir suminkštinus audinius, atliekant pasyvios jogos masažo veiksmus (pats masažuotojas užsiima gimnastika ir joga). Trigeriniai taškai gali susidaryti odoje,  raiščiuose, sąnariuose, kapsulėse, ant antkaulio. Taškai kurie susidaro miofascijos struktūrose, t.y. fascijoje arba raumenyje, yra vadinami miofascijiniais trigeriniais taškais. Jie sukelia raumenų, nervų sistemos bei kitų minkštųjų audinių disfukciją. Miofascijinis trigerinis taškas (MTT) - tai kietas, lokalus, jautrus spaudimui taškas, esantis raumens padidėjusios įtampos srityje. Šio taško apčiuopa sukelia vietinį arba plintantį skausmą. Jie sudaryti iš gausaus skaičiaus, taip vadinamų, susitraukimo mazgų, išplitusių tiek faziniuose, tiek posturaliniuose raumenyse. Posturaliniai kūno raumenys tokie kaip kaklo, pečių lanko, laiptiniai raumenys, galvos sukamasis, mentės keliamasis, viršutinė trapecinio raumens dalis ir kiti būna paveikti MTT. Detalus su vaizdinėm priemonėm apibūdinimas darbo vietoje. Konsultacija nemokama.


 

NEMOKAMAS KRŪMINIŲ DANTŲ PADENGIMAS SILANTAIS 6-14 METŲ VAIKAMS KLINIKOJE „HIPERIKA“ (AUKŠTAKALNIO G. 5, UTENA). REGISTRACIJA TELEFONU 8 389 72254. PRIIMAMI VAIKAI IR NEPRISIRAŠĘ KLINIKOJE.

SKIEPIJAME NUO MENINGOKOKINĖS INFEKCIJOS.

 

 

Informacija

 

Į Šeimos kliniką „Hiperika“ (Aukštakalnio g. 5, Utena) atvykstantys gydytojai:

     
 

   Balandžio 4, 6, 11, 13, 18, 20, 25, 27 - ąją  gyd.  AKUŠERĖ- GINEKOLOGĖ  Birutė Blažienė diagnozuoja ir gydo ginekologines ligas, gimdos kaklelio patologiją, lytiniu būdu plintančias ligas, konsultuoja kontracepcijos ir nevaisingumo, menopauzės klausimais, diagnozuoja ankstyvą nėštumą, atlieka ginekologinę ir akušerinę echoskopiją. Gydytoja priima pacientes  ir su siuntimais.
  
Balandžio 4, 5, 6, 8, 15, 20 - ąją GYDYTOJAS- ECHOSKOPUOTOJAS  Jurijus Blakunovas atlieka sąnarių ir kaulų, minkštųjų audinių, skydliaukės, kaklo smulkiųjų organų, pilvo organų echoskopijas. Pacientai priimami ir su siuntimais.
  
Balandžio 3, 10, 24  -ąją  ABDOMINALINIS CHIRURGAS, UROLOGAS, ECHOSKOPUOTOJAS   Raimundas Leipus atlieka vidaus organų, skydliaukės, kojų venų, arterijų, krūtų ir kt. echoskopijas, konsultuoja dėl įvairių urologinių sutrikimų. Gydytojas priima pacientus ir su siuntimais.
   Balandžio 12, 26 - ąją KARDIOLOGĖ Saulutė Saugūnienė 
konsultuoja  pacientus dėl įvairių širdies ligų, atlieka  echoskopijas, skiria gydymą ir išrašo kompensuojamus vaistus. Gydytoja priima ir su siuntimais.  
   Balandžio 7, 21  –ąją  NEUROLOGAS, MANUALINĖS TERAPIJOS SPECIALISTAS  Laimutis Juozas Kacienas
(Vilniaus Medicinos ir Diagnostikos centras) –  gydytojas neurologas diagnozuoja ir gydo įvairias neurologines ligas, stuburo patologiją, galvos skausmus. Konsultuoja kaip fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas , sergantiems stuburo ligomis, gydymui taiko manualinę terapiją.       
   Balandžio 1 - ąją   KRAUJAGYSLIŲ CHIRURGAS Arminas Skrebūnas (Vilniaus Universiteto ligoninės Santariškių klinikos) konsultuoja dėl kojų skausmų (ypač einant), tinimo, sunkumo, venų išsiplėtimo, venų uždegimo ir trombozės, negyjančių trofinių opų, dėl žarnyno kraujotakos sutrikimo, dėl pilvinės aortos išsiplėtimo, atlieka ir įvertina diagnostinius ultragarsinius kraujagyslių tyrimus, taiko įvairius gydymo metodus. Gydytojas priima pacientus ir su siuntimais. 
   Kovo 29 -ąją vaikų ir suaugusiųjų GYDYTOJA- OTORINOLARINGOLOGĖ   Ugnė  Žalnoraitė-Valadkienė  (VU Santariškių klinikos) konsultuoja ir endoskopuojadėl ausų, nosies, ryklės ligų. Gydytoja priima pacientus  ir su siuntimais.
  Balandžio 10, 24 - ąją ORTOPEDAS- TRAUMATOLOGAS Tomas Juodelis konsultuoja pacientus dėl sąnarių, stuburo ligų, osteochondrozės, traumų, plokščiapėdystės. Atlieka injekcijas į sąnarius.
   Balandžio 22  -ąją  GYDYTOJA- ENDOKRINOLOGĖ  Živilė Bukelskienė  (Vilniaus Centro poliklinika) konsultuoja pacientus dėl cukrinio diabeto, skiria gydymą, taip pat dėl skydliaukės veiklos. Atlieka skydliaukės echoskopijas. Pacientai priimami ir su siuntimais.
   Balandžio 7, 19 - ąją AKIŲ GYDYTOJA  Irena Laurinavičienė  (Baltijos Amerikos klinika) diagnozuoja įvairias akių ligas, taiko gydymo metodus, konsultuoja dėl regėjimo sutrikimų, parenka akinius, kontaktinius lęšius.Gydytoja priima pacientus  ir su siuntimais.       
  
Balandžio 23, 28  - ąją AKIŲ GYDYTOJA  Inga Umbrasaitė  (Vilniaus Karoliniškių poliklinika) diagnozuoja įvairias akių ligas, taiko gydymo metodus, konsultuoja dėl regėjimo sutrikimų, parenka akinius, kontaktinius lęšius.Gydytoja priima pacientus  ir su siuntimais.       
   
Balandžio 25 -ąją GYDYTOJA- ORTODONTĖ Kristina Vaitkevičienė  (Skraidenta Vilnius) konsultuoja ir įvertina sukandimą, nustato diagnozę ir sudaro gydymo planą. Ortodontinio gydymo tikslas yra išlyginti dantis, siekiant užtikrinti tinkamą dantų lankų ir žandikaulių sistemos funkciją bei estetiką.  
    Balandžio 22  -ąją  OTORINOLARINGOLOGAS  (LOR), medicinos mokslų daktaras Darius Rauba (Baltijos Amerikos klinika), kurio darbo sritis- nosies ir prienosinių ančių ligų medikamentinis ir chirurginis gydymas, nosies išorinių defektų, iškrypimų korekcija, taip pat ausų, ryklės ir gerklų ligos.  Atlieka endoskopinius tyrimus.     
    Balandžio 24 - ąją  GYDYTOJA- DERMATOVENEROLOGĖ  Giedrė Lijana Gajauskienė (Kauno klinikinė ligoninė)
konsultuoja, diagnozuoja ir gydo odos ligas, odos, nagų ir plaukų pažeidimus, atlieka gydomąsias ir estetines procedūras: įvairių odos darinių (apgamų, karpų, miliumų, papilomų ir kt.) šalinimą, nepageidaujamų kraujagyslinių darinių gydymą, pigmentinių dėmių, aknės (spuogų), nagų grybelio gydymą, nepageidaujamų plaukų šalinimą, odos atjauninimą bei patempimą.

  

 
 Klinikoje pradėjo dirbti nauja šeimos gydytoja Rimantė Mackevičiūtė. Kviečiame prisirašyti!

   

 

KVIEČIAME VISUS PACIENTUS NEMOKAMOMS ECHOSKOPIJOMS!

 


Naujai prisirašius, pacientui odontologinė konsultacija ir sudarytas gydymo planas nekainuos nė cento;
Taip pat bus suteikta 20% nuolaida mokamiems kraujo tyrimams;
Kineziterapeutas nemokamai įvertins ir pakonsultuos pacientus, turinčius problemų nugaros, pečių juostos srityje.

KLINIKOS NAUJIENA!

  

Veikla

  

 

 

 

 

 

Partneriai

          

                   

                       

                                                                                                                                                                                                              

        


       

  


Įveskite savo vardą ir pavardę:

Įveskite telefono numerį


(pvz:861234567)

Pasirinkite šeimos gydytoją:Patikrinkite ar teisingi duomenys


Vardas, Pavarde:
Tel. numeris:
Šeimos gydytojas:
Pasirinkta diena: