I - V 7.00 - 19.00
VI 8.00 - 14.00
VII Nedirbame

Registruotis pas gydytoją


  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

Apie mus

                                                                 

 

  

Sveikata dar ne viskas, bet viskas be sveikatos yra niekas. 
         A. Schopenhauer

 

 UAB Šeimos klinika „HIPERIKA“ įkurta 2006 m. rugsėjo 27 d. Utenoje. Veiklą pradėjo 2012 m. lapkričio 30 d. Klinikoje susibūrusi profesionalių gydytojų komanda siekia kelti sveikatos priežiūros paslaugų kokybės lygį regione ir užtikrinti pavyzdingą sveikatos priežiūrą rajono gyventojams.


UAB Šeimos klinika „HIPERIKA“ – tai gydymo įstaiga, kurios veiklą klinikos personalas grindžia svarbiausiais pirminės sveikatos priežiūros veiklos principais: prieinamumu, kompetencija, veiksmingumu, tęstinumu, saugumu. Siekiame, kad kiekvienas lankytojas, apsilankęs klinikoje liktų patenkintas, suprastas, išsiaiškinęs bei išsprendęs jį kamuojančią problemą.

 

Mūsų klinikos gydytojai ir specialistai padės sutaupyti jūsų laiką ir pasiūlys kokybiškas paslaugas jums patogiausiu metu. Šeimos gydytojo paslaugos nemokamos, gydytojai specialistai su siuntimais priima nemokamai.

     Esant būtinybei, pacientai iš „Hiperikos“ siunčiami konsultacijai į Vilnių pas Profesorių Virginijų Šapoką (VU MF vidaus ligų, šeimos medicinos ir onkologijos klinikos vadovas, VUL Santariškių klinikos Vidaus ligų centro direktorius).

    Klinikoje šeštadieniais dirba patyręs odontologas- protezuotojas Nerijus Aleinikovas. Teritorinė ligonių kasa apmoka už dantų protezavimo paslaugas.
 Kviečiame registruotis tel. 8 389 72254.

Klinikoje dirba šios šeimos gydytojos- Rima Kunigėnienė, Adelė Motiejaitienė ir Loreta Mozūraitienė. Kviečiame prisirašyti!

Psichikos sveikatos centre dirba gydytoja- psichiatrė Alma Trumpaitė bei psichologė Sigita Gutaravičiūtė.

Odontologines paslaugas klinikoje atlieka Ieva Neseckaitė, Marius Vasiliauskas, Nerijus Aleinikovas ir Goda Usevičiūtė. Burnos higienistė Jurgita Lazauskaitė.
    

 NEMOKAMAS KRŪMINIŲ DANTŲ PADENGIMAS SILANTAIS 6-14 METŲ VAIKAMS KLINIKOJE „HIPERIKA“ (AUKŠTAKALNIO G. 5, UTENA). REGISTRACIJA TELEFONU 8 389 72254. PRIIMAMI VAIKAI IR NEPRISIRAŠĘ KLINIKOJE.

 

 

 

Informacija

 

Į Šeimos kliniką „Hiperika“ (Aukštakalnio g. 5, Utena) atvykstantys gydytojai:

      Gegužės  28 - ąją GINEKOLOGĖ Agnė Šepetienė medicinos mokslų daktarė (Vilniaus klinikinė ligoninė) diagnozuoja ir gydo ginekologines ligas, gimdos kaklelio patologiją, lytiniu būdu plintančias ligas. Gydytoja diagnozuoja ankstyvą nėštumą, konsultuoja ir prižiūri moteris ne tik nėštumo, bet ir gimdymo metu bei pogimdyminiu laikotarpiu.
      Birželio 10, 19 -ąją gyd.  AKUŠERĖ- GINEKOLOGĖ  Rasa Kupčiūnaitė  
diagnozuoja ir gydo ginekologines ligas, gimdos kaklelio patologiją, lytiniu būdu plintančias ligas, konsultuoja kontracepcijos ir nevaisingumo, menopauzės klausimais, diagnozuoja ankstyvą nėštumą, atlieka ginekologinę ir akušerinę echoskopiją. Gydytoja priima pacientes  ir su siuntimais.
      Birželio 5- ąją  GYDYTOJA- ENDOKRINOLOGĖ  Daiva Kakariekienė  (Panevėžio ligoninė)
konsultuoja pacientus dėl cukrinio diabeto, skiria gydymą, taip pat dėl skydliaukės veiklos. Atlieka skydliaukės echoskopijas. Pacientai priimami ir su siuntimais.
      Birželio 8- ąją
  KRAUJAGYSLIŲ CHIRURGAS Arminas Skrebūnas (Vilniaus Universiteto ligoninės Santaros klinikos) konsultuoja dėl kojų skausmų (ypač einant), tinimo, sunkumo, venų išsiplėtimo, venų uždegimo ir trombozės, negyjančių trofinių opų, dėl žarnyno kraujotakos sutrikimo, dėl pilvinės aortos išsiplėtimo, atlieka ir įvertina diagnostinius ultragarsinius kraujagyslių tyrimus, taiko įvairius gydymo metodus. Gydytojas priima pacientus ir su siuntimais.
     Birželio 22  -ąją
 OTORINOLARINGOLOGAS  (LOR), medicinos mokslų daktaras Darius Rauba (Vilniaus Universiteto ligoninės Santaros klinikos, Baltijos Amerikos klinika), kurio darbo sritis- nosies ir prienosinių ančių ligų medikamentinis ir chirurginis gydymas, nosies išorinių defektų, iškrypimų korekcija, taip pat ausų, ryklės ir gerklų ligos.  Atlieka endoskopinius tyrimus.
      Birželio 3, 10, 17 - ąją  ABDOMINALINIS CHIRURGAS, UROLOGAS, ECHOSKOPUOTOJAS   Raimundas Leipus
atlieka vidaus organų, skydliaukės, kojų venų, arterijų, krūtų ir kt. echoskopijas, konsultuoja dėl įvairių urologinių sutrikimų. Gydytojas priima pacientus ir su siuntimais.
      Gegužės 29 - ąją ORTOPEDAS- TRAUMATOLOGAS Tomas Juodelis
 konsultuoja pacientus dėl sąnarių, stuburo ligų, osteochondrozės, traumų, plokščiapėdystės. Atlieka injekcijas į sąnarius. Priima ir su siuntimais.
    Birželio mėnesį KARDIOLOGĖ Saulutė Saugūnienė  konsultuoja  pacientus dėl įvairių širdies ligų, atlieka  echoskopijas, skiria gydymą ir išrašo kompensuojamus vaistus. Gydytoja priima ir su siuntimais.     
    Birželio 9, 30  – ąją  AKIŲ GYDYTOJA  Inga Umbrasaitė  (Vilniaus Karoliniškių poliklinika) diagnozuoja įvairias akių ligas, taiko gydymo metodus, konsultuoja dėl regėjimo sutrikimų, parenka akinius, kontaktinius lęšius.Gydytoja priima pacientus  ir su siuntimais. 
    
Gegužės  31  - ąją AKIŲ GYDYTOJA  Irena Laurinavičienė  (Baltijos Amerikos klinika) diagnozuoja įvairias akių ligas, taiko gydymo metodus, konsultuoja dėl regėjimo sutrikimų, parenka akinius, kontaktinius lęšius.Gydytoja priima pacientus  ir su siuntimais.   
      Birželio 15- ąją  KARDIOLOGĖ Gražina Matulienė 
konsultuoja  pacientus dėl įvairių širdies ligų, atlieka  echoskopijas, skiria gydymą ir išrašo kompensuojamus vaistus.      
      Birželio 3 -ąją 
GYDYTOJA- DERMATOVENEROLOGĖ  Giedrė Lijana Gajauskienė (Kauno klinikinė ligoninė) konsultuoja, diagnozuoja ir gydo odos ligas, odos, nagų ir plaukų pažeidimus, atlieka gydomąsias ir estetines procedūras: įvairių odos darinių (apgamų, karpų, miliumų, papilomų ir kt.) šalinimą, nepageidaujamų kraujagyslinių darinių gydymą, pigmentinių dėmių, aknės (spuogų), nagų grybelio gydymą, odos atjauninimą bei patempimą.   
     Gegužės 24 - ąją
 NEUROLOGAS, MANUALINĖS TERAPIJOS SPECIALISTAS  Laimutis Juozas Kacienas (Vilniaus Medicinos ir Diagnostikos centras) diagnozuoja ir gydo įvairias neurologines ligas, stuburo patologiją, galvos skausmus. Konsultuoja kaip fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas , sergantiems stuburo ligomis, gydymui taiko manualinę terapiją.                          
       Birželio mėnesį vaikų ir suaugusiųjų GYDYTOJAS- OTORINOLARINGOLOGAS   Marius Polianskis (Vilniaus Universiteto  ligoninės Santaros klinikos)
konsultuoja ir endoskopuoja  dėl ausų, nosies, ryklės ligų. Gydytojas priima pacientus  ir su siuntimais.
     Gegužės  28 - ąją   NEUROLOGAS Gediminas Griškevičius
diagnozuoja ir gydo įvairias neurologines ligas, stuburo patologiją, galvos skausmus. Gydytojas pacientus priima ir su siuntimais.
     Gegužės  28, 30 - ąją  gyd.  AKUŠERĖ- GINEKOLOGĖ  Birutė Blažienė
diagnozuoja ir gydo ginekologines ligas, gimdos kaklelio patologiją, lytiniu būdu plintančias ligas, konsultuoja kontracepcijos ir nevaisingumo, menopauzės klausimais, diagnozuoja ankstyvą nėštumą, atlieka ginekologinę ir akušerinę echoskopiją. Gydytoja priima pacientes  ir su siuntimais.
    
Kiekvieną darbo dieną  KINEZITERAPEUTAS, MASAŽUOTOJAS Saulius Gobužas  atlieka profesionalų gydomąjį masažą.Taikant Leono Chaitow MET metodiką manualiniais veiksmais gydomos ligos: radikulitas, artrozė,sąnarių ligos, osteochondrozė (kaklo, krūtinės, juosmens, kryžkaulio), stuburo išvaržos, stuburo iškrypimas (skoliozė, lordozė, kifozė), raumenų įtempimas ir skausmas. PNF ir PIR technikomis atliekama Tempimo terapija,netgi lokalių segmentų zonose tokių kaip prie stuburo.Taip pat atliekamas trigerinių taškų masažas. Konsultacija nemokama.
       

 

  Med. dr.  Albertas Ulys,  gydytojas  urologas onkologas – specialistas, diagnozuojantis, konsultuojantis, gydantis vyrų ir moterų šlapimo trakto, inkstų  problemas. Vyrams  prostatos,  erekcijos sutrikimus. Onkourologas diagnozuoja bei gydo patologinius uropoetinės sistemos susirgimus.

  Nuo 1988 m. Vilniaus universiteto Onkologijos instituto gydytojas onkologas-urologas, vyriausiasis mokslo darbuotojas. Šiuo metu Nacionalinio vėžio instituto urologijos skyriaus vedėjas.

1997 m. apgynė medicinos mokslų daktaro disertaciją ultragarsinės diagnostikos ir urologijos srityje;
Per paskutinius penkerius metus paskelbė spaudoje 23 mokslinius straipsnius, 7 iš jų atspausdinti Europos ir Amerikos urologų žurnaluose;
Aukšto dažnio termodestrukcijos pradininkas Lietuvoje (2001 m.);
Lietuvos urologų ir Europos urologų asociacijos narys;
Stažavosi: Prancuzijoje, JAV, Šveicarijoje, Vokietijoje, Ispanijoje.

Domėjimosi sritys: Naujausios technologijos ultragarsinėje diagnostikoje. Naujausi mikroinvaziniai gydymo metodai onkourologijoje. Nauji medikamentai onkourologijoje.


   

 

KVIEČIAME VISUS PACIENTUS NEMOKAMOMS ECHOSKOPIJOMS!

 


Naujai prisirašius, pacientui odontologinė konsultacija ir sudarytas gydymo planas nekainuos nė cento;
Taip pat bus suteikta 20% nuolaida mokamiems kraujo tyrimams;
Kineziterapeutas nemokamai įvertins ir pakonsultuos pacientus, turinčius problemų nugaros, pečių juostos srityje.

KLINIKOS NAUJIENA!

 

  

Veikla

  

 

 Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolė departamento informacija:

https://www.youtube.com/watch?v=5C8saYF_B98

https://www.youtube.com/watch?v=EZfGH6bC2WE

 

 

Partneriai

                                                                                                                                                                                                              

        


       

  


Įveskite savo vardą ir pavardę:

Įveskite telefono numerį


(pvz:861234567)

Pasirinkite šeimos gydytoją:Patikrinkite ar teisingi duomenys


Vardas, Pavarde:
Tel. numeris:
Šeimos gydytojas:
Pasirinkta diena: