I - V 7.00 - 19.00
VI 8.00 - 14.00
VII Nedirbame

Registruotis pas gydytoją


  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

Apie mus

                                                                 

 

  

Sveikata dar ne viskas, bet viskas be sveikatos yra niekas. 
         A. Schopenhauer

 

 UAB Šeimos klinika „HIPERIKA“ įkurta 2006 m. rugsėjo 27 d. Utenoje. Veiklą pradėjo 2012 m. lapkričio 30 d. Klinikoje susibūrusi profesionalių gydytojų komanda siekia kelti sveikatos priežiūros paslaugų kokybės lygį regione ir užtikrinti pavyzdingą sveikatos priežiūrą rajono gyventojams.


UAB Šeimos klinika „HIPERIKA“ – tai gydymo įstaiga, kurios veiklą klinikos personalas grindžia svarbiausiais pirminės sveikatos priežiūros veiklos principais: prieinamumu, kompetencija, veiksmingumu, tęstinumu, saugumu. Siekiame, kad kiekvienas lankytojas, apsilankęs klinikoje liktų patenkintas, suprastas, išsiaiškinęs bei išsprendęs jį kamuojančią problemą.

 

Mūsų klinikos gydytojai ir specialistai padės sutaupyti jūsų laiką ir pasiūlys kokybiškas paslaugas jums patogiausiu metu. Šeimos gydytojo paslaugos nemokamos, gydytojai specialistai su siuntimais priima nemokamai.

     Esant būtinybei, pacientai iš „Hiperikos“ siunčiami konsultacijai į Vilnių pas Profesorių Virginijų Šapoką (VU MF vidaus ligų, šeimos medicinos ir onkologijos klinikos vadovas, VUL Santariškių klinikos Vidaus ligų centro direktorius).

      Echoskopijos atliekamos naujausiu, moderniu echoskopu. Pacientai priimami ir be siuntimų.


     Jau pradėjo dirbti ir antrasis odontologinis kabinetas, todėl galime suteikti pacientams ir ekstra pagalbą. Dirbame ir šeštadieniais.

   Klinikoje dirba nauja dantų protezuotoja. Teritorinė ligonių kasa apmoka už dantų protezavimo paslaugas.
    

    Klinikoje atliekamos kineziterapijos ir masažo paslaugos, kurias atlieka patyręs kineziterapeutas, masažuotojas  Saulius Gobužas.

 

Informacija

 

Į Šeimos kliniką „Hiperika“ (Aukštakalnio g. 5, Utena) atvykstantys gydytojai:

     
        Rugpjūčio  23, 25, 30- ąją dienomis  gyd. akušerė - ginekologė BIRUTĖ BLAŽIENĖ diagnozuoja ir gydo ginekologines ligas, gimdos kaklelio patologiją, lytiniu būdu plintančias ligas, konsultuoja kontracepcijos ir nevaisingumo, menopauzės klausimais, diagnozuoja ankstyvą nėštumą, atlieka ginekologinę ir akušerinę echoskopiją . Gydytoja priima pacientes  ir su siuntimais.
         Rugpjūčio 23, 25, 30
- ąją gydytojas- echoskopuotojas JURIJUS BLAKUNOVAS atlieka sąnarių ir kaulų, minkštųjų audinių, skydliaukės, kaklo smulkiųjų organų, pilvo organų echoskopijas. Pacientai priimami ir su siuntimais.
         Rugpjūčio 29 -ąją gydytojas- abdominalinis chirurgas, urologas, echoskopuotojas RAIMUNDAS LEIPUS atlieka vidaus organų, skydliaukės, kojų venų, arterijų, krūtų ir kt. echoskopijas, konsultuoja dėl įvairių urologinių sutrikimų. Gydytojas priima pacientus ir su siuntimais.
        Rugpjūčio 24- ąją gyd. akušerė- ginekologė ROLANDA ILGIENĖ diagnozuoja ir gydo ginekologines ligas. Gydytoja diagnozuoja ankstyvą nėštumą, konsultuoja iratlieka ginekologinę  echoskopiją. Atlieka ginekologines operacijas.
         Rugpjūčio 31- ąją kardiologė SAULUTĖ SAUGŪNIENĖ  konsultuoja  pacientus dėl įvairių širdies ligų, atlieka  echoskopijas, skiria gydymą ir išrašo kompensuojamus vaistus.
         Rugsėjo 2, 16, 30 -ąją neurologas, manualinės terapijos specialistas LAIMUTIS JUOZAS KACIENAS (Vilniaus Medicinos ir Diagnostikos centras) –  gydytojas neurologas diagnozuoja ir gydo įvairias neurologines ligas, stuburo patologiją, galvos skausmus. Konsultuoja kaip fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas , sergantiems stuburo ligomis gydymui taiko manualinę terapiją.
         Rugsėjo 3-ąją kraujagyslių chirurgas ARMINAS SKREBŪNAS (Vilniaus Universiteto ligoninės Santariškių klinikos) konsultuoja dėl kojų skausmų (ypač einant), tinimo, sunkumo, venų išsiplėtimo, venų uždegimo ir trombozės, negyjančių trofinių opų, dėl žarnyno kraujotakos sutrikimo, dėl pilvinės aortos išsiplėtimo, atlieka ir įvertina diagnostinius ultragarsinius kraujagyslių tyrimus, taiko įvairius gydymo metodus.
         Rugsėjo 10 -ąją kardiologė GRAŽINA MATULIENĖ  konsultuoja  pacientus dėl įvairių širdies ligų, atlieka  echoskopijas, skiria gydymą ir išrašo kompensuojamus vaistus.
         Rugsėjo 7, 30- ąją akių gydytoja IRENA LAURINAVIČIENĖ (Baltijos Amerikos klinika)
diagnozuoja įvairias akių ligas, taiko gydymo metodus, konsultuoja dėl regėjimo sutrikimų, parenka akinius, kontaktinius lęšius.Gydytoja priima pacientus  ir su siuntimais.       
         Rugsėjo 22 -ąją vaikų ir suaugusiųjų gydytoja- otorinolaringologė UGNĖ ŽALNORAITĖ (VU Santariškių klinikos)
konsultuoja ir endoskopuojadėl ausų, nosies, ryklės ligų. Gydytoja priima pacientus  ir su siuntimais.
        
Rugsėjo 24-ąją gydytoja – endokrinologė ŽIVILĖ BUKELSKIENĖ (Vilniaus Centro poliklinika) konsultuoja pacientus dėl cukrinio diabeto, skiria gydymą, taip pat dėl skydliaukės veiklos. Atlieka skydliaukės echoskopijas. Pacientai priimami ir su siuntimais.
         Rugsėjo 24 -ąją  otorinolaringologas (LOR), medicinos mokslų daktaras DARIUS RAUBA (Baltijos Amerikos klinika), kurio darbo sritis- nosies ir prienosinių ančių ligų medikamentinis ir chirurginis gydymas, nosies išorinių defektų, iškrypimų korekcija, taip pat ausų, ryklės ir gerklų ligos.  Atlieka endoskopinius tyrimus.


 Klinikoje pradeda dirbti nauja šeimos gydytoja Rimantė Mackevičiūtė. Kviečiame prisirašyti!

   

 

KVIEČIAME VISUS PACIENTUS NEMOKAMOMS ECHOSKOPIJOMS!

 


Naujai prisirašius, pacientui odontologinė konsultacija ir sudarytas gydymo planas nekainuos nė cento;
Taip pat bus suteikta 20% nuolaida mokamiems kraujo tyrimams;
Kineziterapeutas nemokamai įvertins ir pakonsultuos pacientus, turinčius problemų nugaros, pečių juostos srityje.

KLINIKOS NAUJIENA!

  

Veikla

  

 

 

 

 

 

Partneriai

          

                   

                       

                                                                                                                                                                                                              

        


       

  


Įveskite savo vardą ir pavardę:

Įveskite telefono numerį


(pvz:861234567)

Pasirinkite šeimos gydytoją:Patikrinkite ar teisingi duomenys


Vardas, Pavarde:
Tel. numeris:
Šeimos gydytojas:
Pasirinkta diena: