I - V 7.00 - 19.00
VI 8.00 - 14.00
VII Nedirbame

Registruotis pas gydytoją


  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

Apie mus

                                                                 

 

  

Sveikata dar ne viskas, bet viskas be sveikatos yra niekas. 
         A. Schopenhauer

 

 UAB Šeimos klinika „HIPERIKA“ įkurta 2006 m. rugsėjo 27 d. Utenoje. Veiklą pradėjo 2012 m. lapkričio 30 d. Klinikoje susibūrusi profesionalių gydytojų komanda siekia kelti sveikatos priežiūros paslaugų kokybės lygį regione ir užtikrinti pavyzdingą sveikatos priežiūrą rajono gyventojams.


UAB Šeimos klinika „HIPERIKA“ – tai gydymo įstaiga, kurios veiklą klinikos personalas grindžia svarbiausiais pirminės sveikatos priežiūros veiklos principais: prieinamumu, kompetencija, veiksmingumu, tęstinumu, saugumu. Siekiame, kad kiekvienas lankytojas, apsilankęs klinikoje liktų patenkintas, suprastas, išsiaiškinęs bei išsprendęs jį kamuojančią problemą.

 

Mūsų klinikos gydytojai ir specialistai padės sutaupyti jūsų laiką ir pasiūlys kokybiškas paslaugas jums patogiausiu metu. Šeimos gydytojo paslaugos nemokamos, gydytojai specialistai su siuntimais priima nemokamai.

     Esant būtinybei, pacientai iš „Hiperikos“ siunčiami konsultacijai į Vilnių pas Profesorių Virginijų Šapoką (VU MF vidaus ligų, šeimos medicinos ir onkologijos klinikos vadovas, VUL Santariškių klinikos Vidaus ligų centro direktorius).

      Echoskopijos atliekamos naujausiu, moderniu echoskopu. Pacientai priimami ir be siuntimų.


     Jau pradėjo dirbti ir antrasis odontologinis kabinetas, todėl galime suteikti pacientams ir ekstra pagalbą. Dirbame ir šeštadieniais.

   Klinikoje pradėjo dirbti patyręs odontologas- protezuotojas Nerijus Aleinikovas. Teritorinė ligonių kasa apmoka už dantų protezavimo paslaugas.
Taip pat kiekvieną darbo dieną pradėjo dirbti gydytojas- odontologas Linas Vaitkus. Kviečiame registruotis tel. 8 389 72254.

Taip pat šeimos gydytojų gretas papildė šeimos gydytoja Jurgita Banevičiūtė. Kviečiame prisirašyti!
    

     

    Klinikoje „Hiperika“ KINEZITERAPEUTAS, MASAŽUOTOJAS SAULIUS GOBUŽAS atlieka profesionalų gydomąjį masažą. Gydomos ligos: radikulitas, artrozė, sąnarių ligos; osteochondrozė (kaklo, krūtinės, juosmens, kryžkaulio) , stuburo išvaržos, stuburo iškrypimas (skoliozė,lordozė,kifozė), raumenų įtempimas ir skausmas, bei kiti panašaus pobūdžio nusiskundimai ir ligos. Visos masažo manipuliacijos remiasi nuosekliu laipsniškumu, pradedant nuo pokalbio ir diagnostikos, įžanginio masažo, kuris sušildo, atpalaiduoja raumenis, nuima įtampą. Masažo metodika apima: giliųjų audinių, trigerinių taškų, sąnarių mobilizacijos, raumenų energijos technikas. Kad būtų aiškiau, pvz.labai dažnai pasitaikantis raumenų įsitempimas ir spazmai, suformuojantys trigerinius taškus (mazgus raumenų pluošteliuose), sukelia skausmą, dilgčiojimą, tirpimą ir kitus panašius pojūčius. Taigi, jeigu vienas ar keli pluošteliai prisiima viso raumens darbo krūvį, užsiveda ydingas ratas. Raumenų tempimas gali tik pabloginti būklę, reikia „atrišti“ mazgus lokaliais masažo veiksmais. Todėl išmanus metodikos technikų parinkimas ir kombinavimas optimaliai ir efektyviai pasiekia gydomojo masažo tikslą. Konsultacija nemokama.
 

NEMOKAMAS KRŪMINIŲ DANTŲ PADENGIMAS SILANTAIS 6-14 METŲ VAIKAMS KLINIKOJE „HIPERIKA“ (AUKŠTAKALNIO G. 5, UTENA). REGISTRACIJA TELEFONU 8 389 72254. PRIIMAMI VAIKAI IR NEPRISIRAŠĘ KLINIKOJE.

SKIEPIJAME NUO MENINGOKOKINĖS INFEKCIJOS.

 

 

Informacija

 

Į Šeimos kliniką „Hiperika“ (Aukštakalnio g. 5, Utena) atvykstantys gydytojai:

  

   Gruodžio 14, 19, 21, 28 – ąją  gyd.  AKUŠERĖ- GINEKOLOGĖ  Birutė Blažienė diagnozuoja ir gydo ginekologines ligas, gimdos kaklelio patologiją, lytiniu būdu plintančias ligas, konsultuoja kontracepcijos ir nevaisingumo, menopauzės klausimais, diagnozuoja ankstyvą nėštumą, atlieka ginekologinę ir akušerinę echoskopiją. Gydytoja priima pacientes  ir su siuntimais.
  Gruodžio mėnesį
AKUŠERIS - GINEKOLOGAS Tomas Lūža (Vilniaus universitetinė Antakalnio ligoninė, VU dėstytojas) diagnozuoja ir gydo ginekologines ligas,  konsultuoja kontracepcijos ir nevaisingumo klausimais, taiko konservatyvų gydymą, atlieka visas ginekologines operacijas. Gydytojas diagnozuoja ankstyvą nėštumą, konsultuoja ir prižiūri moteris ne tik nėštumo, bet ir gimdymo metu bei pogimdyminiu laikotarpiu.

  Sausio 9 - ąją GINEKOLOGĖ Agnė Šepetienė medicinos mokslų daktarė iš Vilniaus diagnozuoja ir gydo ginekologines ligas, gimdos kaklelio patologiją, lytiniu būdu plintančias ligas. Gydytoja diagnozuoja ankstyvą nėštumą, konsultuoja ir prižiūri moteris ne tik nėštumo, bet ir gimdymo metu bei pogimdyminiu laikotarpiu.
   Gruodžio 18  – ąją  ORTOPEDAS- TRAUMATOLOGAS Tomas Juodelis
 konsultuoja pacientus dėl sąnarių, stuburo ligų, osteochondrozės, traumų, plokščiapėdystės. Atlieka injekcijas į sąnarius.
   Gruodžio 18, 20, 27 – ąją  GYDYTOJAS- ECHOSKOPUOTOJAS  Jurijus Blakunovas atlieka sąnarių ir kaulų, minkštųjų audinių, skydliaukės, kaklo smulkiųjų organų, pilvo organų echoskopijas. Pacientai priimami ir su siuntimais.
   Sausio 3  - ąją  KARDIOLOGĖ Saulutė Saugūnienė 
konsultuoja  pacientus dėl įvairių širdies ligų, atlieka  echoskopijas, skiria gydymą ir išrašo kompensuojamus vaistus. Gydytoja priima ir su siuntimais.  
 
Gruodžio 17  -ąją AKIŲ GYDYTOJA  Inga Umbrasaitė  (Vilniaus Karoliniškių poliklinika) diagnozuoja įvairias akių ligas, taiko gydymo metodus, konsultuoja dėl regėjimo sutrikimų, parenka akinius, kontaktinius lęšius.Gydytoja priima pacientus  ir su siuntimais. 
  

  
Gruodžio 16 - ąją   KRAUJAGYSLIŲ CHIRURGAS Arminas Skrebūnas (Vilniaus Universiteto ligoninės Santariškių klinikos) konsultuoja dėl kojų skausmų (ypač einant), tinimo, sunkumo, venų išsiplėtimo, venų uždegimo ir trombozės, negyjančių trofinių opų, dėl žarnyno kraujotakos sutrikimo, dėl pilvinės aortos išsiplėtimo, atlieka ir įvertina diagnostinius ultragarsinius kraujagyslių tyrimus, taiko įvairius gydymo metodus. Gydytojas priima pacientus ir su siuntimais.   
  
Gruodžio 18 - ąją  ABDOMINALINIS CHIRURGAS, UROLOGAS, ECHOSKOPUOTOJAS   Raimundas Leipus atlieka vidaus organų, skydliaukės, kojų venų, arterijų, krūtų ir kt. echoskopijas, konsultuoja dėl įvairių urologinių sutrikimų. Gydytojas priima pacientus ir su siuntimais.
    Sausio 8  - ąją  GYDYTOJA- DERMATOVENEROLOGĖ  Giedrė Lijana Gajauskienė (Kauno klinikinė ligoninė)
konsultuoja, diagnozuoja ir gydo odos ligas, odos, nagų ir plaukų pažeidimus, atlieka gydomąsias ir estetines procedūras: įvairių odos darinių (apgamų, karpų, miliumų, papilomų ir kt.) šalinimą, nepageidaujamų kraujagyslinių darinių gydymą, pigmentinių dėmių, aknės (spuogų), nagų grybelio gydymą, nepageidaujamų plaukų šalinimą, odos atjauninimą bei patempimą.

   Sausio 5   –ąją  NEUROLOGAS, MANUALINĖS TERAPIJOS SPECIALISTAS  Laimutis Juozas Kacienas (Vilniaus Medicinos ir Diagnostikos centras) diagnozuoja ir gydo įvairias neurologines ligas, stuburo patologiją, galvos skausmus. Konsultuoja kaip fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas , sergantiems stuburo ligomis, gydymui taiko manualinę terapiją.             

  Vasario 10  -ąją  OTORINOLARINGOLOGAS  (LOR), medicinos mokslų daktaras Darius Rauba (Baltijos Amerikos klinika), kurio darbo sritis- nosies ir prienosinių ančių ligų medikamentinis ir chirurginis gydymas, nosies išorinių defektų, iškrypimų korekcija, taip pat ausų, ryklės ir gerklų ligos.  Atlieka endoskopinius tyrimus. 

  Gruodžio 29- ąją  GYDYTOJA- ENDOKRINOLOGĖ  Vaida Kakariekienė  (Panevėžio ligoninė)
konsultuoja pacientus dėl cukrinio diabeto, skiria gydymą, taip pat dėl skydliaukės veiklos. Atlieka skydliaukės echoskopijas. Pacientai priimami ir su siuntimais.

  Gruodžio  20 - ąją AKIŲ GYDYTOJA  Irena Laurinavičienė  (Baltijos Amerikos klinika) diagnozuoja įvairias akių ligas, taiko gydymo metodus, konsultuoja dėl regėjimo sutrikimų, parenka akinius, kontaktinius lęšius.Gydytoja priima pacientus  ir su siuntimais.
   Sausio 5- ąją LOGOTERAPEUTĖ Justina Imbrasienė konsultuoja ir vertina vaikų kalbos raidą, veda  logopedines pratybas vaikams, turintiems įvairių kalbėjimo ir kalbos sutrikimų bei konsultuoja ir dirba su suaugusiais. Teikia rekomendacijas logopedinių pratybų tęstinumui užtikrinti.

    

 

                   

      
 


   

 

KVIEČIAME VISUS PACIENTUS NEMOKAMOMS ECHOSKOPIJOMS!

 


Naujai prisirašius, pacientui odontologinė konsultacija ir sudarytas gydymo planas nekainuos nė cento;
Taip pat bus suteikta 20% nuolaida mokamiems kraujo tyrimams;
Kineziterapeutas nemokamai įvertins ir pakonsultuos pacientus, turinčius problemų nugaros, pečių juostos srityje.

KLINIKOS NAUJIENA!

 

  

Veikla

  

 

 

 

 

 

Partneriai

          

                   

                       

                                                                                                                                                                                                              

        


       

  


Įveskite savo vardą ir pavardę:

Įveskite telefono numerį


(pvz:861234567)

Pasirinkite šeimos gydytoją:Patikrinkite ar teisingi duomenys


Vardas, Pavarde:
Tel. numeris:
Šeimos gydytojas:
Pasirinkta diena: